20 yıllık sektör tecrübesiyle Gebze ve civar bölgelerde faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içerisinde ülkemizde uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde bir böcek ilaçlama hizmet sunma hedefindedir. Alanında uzman ve profesyonel olan ekibimiz sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek böcek ilaçlama hususunda tüm donanımlara sahip olan firmamız, mükemmel bir böcek ilaçlama hizmeti sunmak konusunda oldukça iddialıdır. Bununla birlikte çevreye ve doğaya zarar vermeden duyarlı ve yenlikçi çözümler oluşturan firmamız, sizlere hizmet sunuyor olmaktan büyük bir gurur duymaktadır.

Böcek ilaçlama hususunda öncü olan firmamız, sosyal sorumluluklarının da bilincinde olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Alanında yenilikçi ve öncü olan firmamızın en temel misyonu; yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti sunmaktır. Yine firma bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızın sürekli olarak kendilerini geliştirme hususunda eğitimler almasını temin eden firmamız, böcek ilaçlama konusunda çağın gereklerine en uygun modern bir hizmet sunma kabiliyetine sahiptir.