Cafe ilaçlama hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin böcek sorunlarına kalıcı çözümler üretmekteyiz. Kalıcı çözüm için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Biz firma olarak kaliteli ve güvenilir ilaçlama uygulamalarını sunarak hizmet sağlamaktayız.

Böcek ilaçlama Euro Kimya İlaçlama tarafından yapılan cafe ve restoranlarda sorunsuz bir noktaya gelmektedir. Bilinmesi gereken en önemli unsur ise biz müşterilerimizin mağdur olmamaları için gereken tüm uygulamaları harfiyen yerine getirmekteyiz.

CAFE İLAÇLAMA

Cafe ilaçlama insanların günlük iş stresi gibi özel günler gibi veya buluşma noktaları olarak rahat edebilecekleri yegane yerlerdendir. Bu gibi işletmelerin önceliği hijyen kurallarına uyum sağlamak ve sağlanılan hijyenik ortamı devam ettirmektir. İnsanlar tercih ettikleri cafelerin öncelikli olarak ürün kalitesine, servis şekline ve alanın hijyen durumuna göre müdavimi olurlar veya bir daha aynı işletmeye gitmeme kararı alır. Böcek ilaçlama firmaları tarafından düzenli periyotlar halinde yapılması gereken ilaçlama işlemi müşteri memnuniyeti açısından son derece önemli bir konu olarak dikkat çeker. Cafe ilaçlama şirketleri bu gibi alanlarda en büyük problem olarak fare, hamam böceği, pire, akrep ve akar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu türler en çok işletme sahibi kişilerce şikayet edilen zararlı türleridir. Tabi çok farklı haşere türüne’de rastlanmaktadır. Cafe ilaçlama uygulamaları kokusuz ve jel teknikleri ile yapılmakta ve kesin çözüm alınmak zorunda olan çalışma sistemi olarak dikkat çeker. Bu nedenle ilaçlama firması seçimi yaparken işletme sahibi kişilerin çok titiz davranış gösterme zorunluluğu bulunmaktadır. Zira bilinçsiz kişiler tarafından yapılan çalışmalar hiç bir sonuç veremeyeceği gibi problemi bir üst basamağa çıkarabilir.

CAFE İLAÇLAMA NASIL YAPILIR

Cafe önce keşif edilmeli ve analiz eksiksiz yapılması gereken bir uygulama türüdür. Sabit bir çalışma sistemi o alanda bulunan türe etki etmeye bilir. Sıvı kokusuz uygulama jel ile desteklenip dozaj ve uygulama şekli türe göre yapılır. Fare için sıvı uygulama hiç bir şekilde etki edemez. Sadece o anlık alanı terketme ve daha sonra aynı yere tekrardan gelme olanağı sağlar. Hamam böceği için ise jel uygulama gereksinimi duyulmaktadır. Hangi aktif madde daha önce yapılan uygulama kontrolünden sonra karar verilmeli. Sıvı uygulama’da aynı sistemi uygulayarak yapılmalıdır.

 1. Mutfak
 2. Depo
 3. Erzak Hane
 4. Servis Alanı
 5. Ortak Kullanım Alanı
 6. Dış Alan

6 ana madde’ye ayrılarak yapılması sonuç bakımından gerekli olan bir sistemdir. İstanbul Cafe ilaçlama şirketleri profesyonel çalışma ile sonuç alabilmektedir.

CAFE İLAÇLAMA FAALİYETLERİNDE DİKKAT…!

Cafe ilaçlama firmaları araştırması yaparken belirli başlıklara dikkat gösterilmesi gerekir. Bunları en önemli detayları sayarak şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Sağlık Bakanlığı onayına dikkat edin.
 2. Profesyonel ve tecrübeli ekip tarafından alınan hizmete dikkat edin.
 3. Ziraat Mühendisleri kontrol mekanizması ile çalışan firmalar olduğa dikkat edin.
 4. Uygulama sonrası size aktarılan bilgileri kavrayıp uygulama kısmına dikkat edin.
 5. Her hangi bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kalındığı taktirde en yakın sağlık kuruluşuna baş vurun.
 6. Servis inceleme formu’nu eksiksiz teslim edildiğine dikkat edin.

Aksi takdirde yapılan işlemler sorunu çözüme kavuşturma kısmında ve Bakanlık tarafından yapılan uygulama hiç bir önem taşımamaktadır. Faiş cezaların yanı sıra müşteri kaybı gibi bir çok konuda sorun yaşandığı bilinir.

EURO KİMYA HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ size 7 gün 24 saat hizmet amacı ile kurulmuş bir işletmedir.

 1. Ziraat Mühendisleri
 2. Profesyonel Ekip
 3. Sağlık Bakanlığı
 4. (Who) Dünya Sağlık Örgütü

Kriterleri ile siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.